Haluk Bozdoğan

Haluk Bozdoğan

- Tarsus Belediye Başkan Adayı
Bölgesi : Tarsus İlçesi
Partisi : CHP
Eğitim Durumu : Üniversite (Lisans)
Mesleği : Doktor
Doğum Tarihi : 01.08.1963
Doğum Yeri :  Tarsus/MERSİN
Yabancı Diller : İngilizce
Aday Durumu : Tarsus Belediye Başkan Adayı
Web Sitesi : www.drhalukbozdogan.com
E-posta Adresi : drhalukbozdogan@gmail.com
Facebook : facebook.com/Dr.HalukBozdogan
Twitter : twitter.com/Haluk_Bozdogan

DR. HALUK BOZDOĞAN KİMDİR?

Haluk Bozdoğan 1 Ağustos 1963 Tarsus doğumlu. Dumlupınar İlkokulu ve Kasım Ekenler Ortaokulu’nda okudu. Tarsus Lisesi’nden mezun oldu.

Çocukluk yıllarında çalışma yaşamına atılan Bozdoğan, Dr. Turhan Ergene ve Diş Hekimi Orhan İnal’in yanında çıraklık ve kalfalık yaptı. Liseyi bitirene kadar Şirin Konfeksiyonda tezgâhtarlık ve Çamlıyayla’da fırın kâtipliği yaparak çalıştı.

1980’de ODTÜ’de İngilizce hazırlık okudu. Daha sonra 1981’de Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandı. 1983’te üniversite sınavı ile Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne, 1984’te Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne geçerek eğitimini burada tamamladı ve 27 Haziran 1987’de mezun oldu.

Dr. Haluk Bozdoğan, 1987-1989 yılları arasında Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde göreve başladı. 1989’da Tarsus Çamlıyayla Sağlık Ocağı’nda, 1999-2000 arasında Çamalan Sağlık Ocağı’nda görev yaptı.

Bu dönemler içinde askerlik görevini, 1992 yılında Tokat 48. Piyade Er Eğitim Alayı 30 yataklı Revir Başhekimi olarak tamamladı.

Sağlık Ocağı’nda görev yaparken, Doğuş İnşaat İşyeri Hekimliği yaptı. 2001-2011 yılları arasında Kütahya Şaphane İlçesi Sağlık Ocağı, Özel Bahşiş Sağlık Ocağı ve Fahrettin Paşa Mahallesi 8 Nolu Sağlık Ocağı, 2 Nolu Demirkapı Sağlık Ocağı ve Emekliler Cemiyeti Sağlık Ocağı doktorluğu görevinde bulundu. Aynı yıllarda, Tarsus Askerlik Şubesi, Adliye ve cezaevi hekimliği yaptı.

Bugüne kadar, Kardiyoloji, Netroloji, Dâhiliye, Üroloji, Hipertansiyon, Göğüs Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları 184 seminer sertifikası bulunmaktadır.

İnsan Kaynakları ile Halkla İlişkiler Uzmanlığı kurslarını bitiren Bozdoğan’ın İşyeri Hekimliği, Spor Hekimliği, Turizm Hekimliği sertifikaları mevcuttur.

Üniversite yıllarında Öğrenci Dernekleri Başkanlıklarında yer alan Dr.Haluk Bozdoğan,aynı zamanda üniversite futbol takımlarında oynamış,İzmir’de düzenlenen Briç Turnuvalarında çeşitli dereceler almıştır.

Edebiyatla da ilgilenen Bozdoğan’ın, 12 Eylül sonrası çıkan ilerici nitelikteki Yeni Olgu dergisinde şiirleri yayınlandı. Kitap okumak dışında, sinema, tiyatro, müzik ilgilendiği ve yakından izlediği sanat alanlarıdır.

Tabipler Odası, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Halk Derneği, Barış Derneği üyesidir. Aratos Felsefe Okulu 2012-2013 dönemi öğrencisi olarak teşekkür ve katılım belgesi sahibidir.

İngilizce bilen Dr. Haluk Bozdoğan, evli 3 çocuk babasıdır.

(16. 05. 2013)

Dr. Haluk BOZDOĞAN

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

Tarsus Belediye Başkan Aday Adayı

03 Kasım 2013

Haluk Bozdoğan

- Tarsus Belediye Başkan Adayı
“Başkan Bozdoğan” Sloganlarıyla Karşılandı

18.09.2013 “Başkan Bozdoğan” Sloganlarıyla Karşılandı DR. BOZDOĞAN DURMUYOR: İKİ GÜNDE 15 KÖY ZİYARETİ Haluk Bozdoğan seçim çalışmalarını son hızla sürdürürken, halkın ilgisi ve desteği de her geçen gün artıyor. Cumartesi günü Gülek’i ziyaret eden Dr. Bozdoğan Pazar günü de Keşbükü, Meşelik, Sarıçkayağı, Sarıkavak, Belçınar, Atdağı, Çakırlı, Fakılar, Çayırekinliği, Gökler, Çamlıyayla, Sebil ve son olarak Beylice’yi

Haluk Bozdoğan

- Tarsus Belediye Başkan Adayı

Haluk Bozdoğan

- Tarsus Belediye Başkan Adayı

Haluk Bozdoğan

- Tarsus Belediye Başkan Adayı

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

DİĞER ADAYLAR